planer idealny banan

planer idealny – banan

Planer idealny? To możliwe! Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Bananowy planer dzienny w dwóch wariantach: uzupełnione dni tygodnia lub data do samodzielnego wpisania.

PLANER TYGODNIOWY

Wybierz układ tygodniowego planera, który Ci pasuje! Spraw, by Twój system tygodniowego planowania był jak najbardziej spójny z resztą Twojego notesu.

PLANER MIESIĘCZNY

Poukładany, zaplanowany i efektywny miesiąc? To proste! Do wyboru masz dwa organizery, które ułatwią Ci planowanie zadań i priorytetów w okresach 30-dniowych. Planujesz szczegółowo? Skorzystaj z obu. Kalendarz ułatwi Ci zarządzanie sobą w czasie, a precyzyjne określenie priorytetów, czy ważnych dat nie pozwoli Ci o niczym zapomnieć!

DODATKOWE ARKUSZE

Chcesz skuteczniej realizować swoje zamierzenia, ale nie wiesz jak to zrobić? Pomoże Ci w tym tracker ułatwiający śledzenie nawyków lub lista celów i zadań z elementem, w którym możesz na bieżąco zaznaczać ich realizację. Uzupełnij swój planer o dodatkowe arkusze, które idealnie wpiszą się w Twój system planowania!

planner idealny banan
plan zajęć
planner idealny banan
lista to do
planer idealny banan
check lista
planner idealny banan
tracker tygodniowy
planer idealny banan
tracker miesięczny
planer idealny banan
notatki
planner idealny banan

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

INSTRUKCJA UŻYWANIA PLANERÓW

Instrukcja używania planerów:

  • Kliknij w wybrany baner. W nowym oknie przeglądarki otworzysz interesujący Cię plik w formacie PDF. Pobierz go na swój komputer.
  • Wydrukuj PDF w wybranym przez siebie formacie (A4 lub A5).
  • Skaluj, aby dopasować: wydrukuj cały obraz (95% jeśli potrzebujesz marginesu, by wpiąć pliki do swojego indywidualnego planera).
  • Baw się dobrze, planując swoje codzienne zadania!

BAW SIĘ KOLORAMI

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego bananowego organizera?

Pamiętaj!

Wszelkie materiały udostępniane na mindcoaching.pl są chronione prawami autorskimi. Powyższe pliki planera są tylko do użytku osobistego. Nie możesz ich odsprzedawać, modyfikować, ani wykorzystywać komercyjnie.

5/5

Leave a Reply