bezpłatne planery do druku

planer idealny – oliwka

PLANER IDEALNY? TO TAKIE PROSTE! 😀

Planer idealny? To możliwe! Stwórz swój personalizowany organizer. Wybierz swój planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Dodaj do niego listę celów, tracker nawyków, listy rzeczy do zrobienia i wiele wiele innych.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Planer dzienny w dwóch wariantach: uzupełnione dni tygodnia lub data do samodzielnego wpisania

PLANER TYGODNIOWY

Wybierz układ tygodniowego planera, który Ci pasuje! Spraw, by Twój system tygodniowego planowania był jak najbardziej spójny z resztą Twojego notesu.

PLANER MIESIĘCZNY

Poukładany, zaplanowany i efektywny miesiąc? To proste! Do wyboru masz dwa organizery, które ułatwią Ci planowanie zadań i priorytetów w okresach 30-dniowych. Planujesz szczegółowo? Skorzystaj z obu. Kalendarz ułatwi Ci zarządzanie sobą w czasie, a precyzyjne określenie priorytetów, czy ważnych dat nie pozwoli Ci o niczym zapomnieć!

DODATKOWE ARKUSZE

Chcesz skuteczniej realizować swoje zamierzenia, ale nie wiesz jak to zrobić? Pomoże Ci w tym tracker ułatwiający śledzenie nawyków lub lista celów i zadań z elementem, w którym możesz na bieżąco zaznaczać ich realizację. Uzupełnij swój planer o dodatkowe arkusze, które idealnie wpiszą się w Twój system planowania!

plan tgodniowy oliwka
plan zajęć
lista to do
check lista to do
check lista
habit tracker śledzenie nawyków turkus
tracker tygodniowy
budowanie nawyków habit tracker turkus
tracker miesięczny
notatki
darmowy planer

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

planer idealny zmień format

INSTRUKCJA UŻYWANIA PLANERÓW

Instrukcja używania planerów:

  • Kliknij w wybrany baner. W nowym oknie przeglądarki otworzysz interesujący Cię plik w formacie PDF. Pobierz go na swój komputer.
  • Wydrukuj PDF w wybranym przez siebie formacie (A4 lub A5).
  • Skaluj, aby dopasować: wydrukuj cały obraz (95% jeśli potrzebujesz marginesu, by wpiąć pliki do swojego indywidualnego planera).
  • Baw się dobrze, planując swoje codzienne zadania!

BAW SIĘ KOLORAMI

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego organizera?

Pamiętaj!

Wszelkie materiały udostępniane na mindcoaching.pl są chronione prawami autorskimi. Powyższe pliki planera są tylko do użytku osobistego. Nie możesz ich odsprzedawać, modyfikować, ani wykorzystywać komercyjnie.

AKTUALIZUJ SWÓJ PLANER!

Nie przegap najnowszych kart! 

Zostaw swój mail, a powiadomimy Cię o wszystkich nowych materiałach dostępnych do pobrania.

Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych w postaci newslettera pocztą elektroniczną od mindcoaching.pl Przysługuje Ci prawo do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika w treści newslettera. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

ZOBACZ TAKŻE

5/5

Leave a Reply