bezpłatne planery do druku

planer idealny – ocean

PLANER IDEALNY? TO TAKIE PROSTE! 😀

Masz codziennie tysiące zadań na głowie? Niezrealizowane cele? Niezapisane plany, pomysły i marzenia, których nie masz czasu wcielić w życie?

Odzyskaj spokój i jasność umysłu, przenosząc wszystkie swoje zadania z głowy prosto na papier.

Stwórz swój planer idealny, dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb i upodobań.

A wszystko to całkowicie bezpłatnie!

PLANER DZIENNY

Szablony planera dziennego idealnie sprawdzają się w śledzeniu realizacji celów, codziennych spotkań, wydarzeń i przypomnień o ważnych datach, nadchodzących świętach czy urodzinach. 

Stwórz swój codzienny planer idealny z serii ocean. Do wyboru masz dwa warianty: planer z uzupełnionymi dniami tygodnia lub planer z datą do samodzielnego wpisania.

PLANER TYGODNIOWY

Wolisz organizować swój czas w systemie tygodniowym? Wybierz pasujący Ci szablon i spraw, by Twój tydzień był możliwie jak najbardziej poukładany.

PLANER MIESIĘCZNY

Poukładany, zaplanowany i efektywny miesiąc? To proste! Do wyboru masz dwa organizery, które ułatwią Ci planowanie zadań i priorytetów w okresach 30-dniowych. Planujesz szczegółowo? Skorzystaj z obu. Kalendarz ułatwi Ci zarządzanie sobą w czasie, a precyzyjne określenie priorytetów, czy ważnych dat nie pozwoli Ci o niczym zapomnieć!

DODATKOWE ARKUSZE

Rozszerz swój planer o dodatkowe karty. Spraw, by Twój notes był jak najbardziej funkcjonalny i skutecznie pomagał Ci w realizacji celów. Wybierz czy chcesz odznaczać zadania po ich wykonaniu, czy po prostu je przekreślić? Czy budowanie nawyków chcesz śledzić w tygodniowym czy miesięcznym okresie. To zależy tylko od Ciebie.

plan zajęć do pobrania ocean
plan zajęć
to do list do pobrania
lista to do
check lista
śledzenie nawyków bezpłatny planer
tracker tygodniowy
habit tracker nawyki ocean
tracker miesięczny
planner organizer notes notatki
notatki
darmowy planer do druku

SWOBODNA ZMIANA FORMATU

Dzięki naszemu bezpłatnemu systemowi do tworzenia terminarza personalizowanego możesz zaprojektować własny planer idealny, a następnie wydrukować go w domu. Materiały do ​​drukowania terminarza w łatwy sposób możesz dostosować do pasującego Ci formatu za pomocą opcji ustawień drukowania w Twojej drukarce.

format A5

INSTRUKCJA UŻYWANIA PLANERÓW

Instrukcja używania planerów:

  • Kliknij w wybrany baner. W nowym oknie przeglądarki otworzysz interesujący Cię plik w formacie PDF. Pobierz go na swój komputer.
  • Wydrukuj PDF w wybranym przez siebie formacie (A4 lub A5).
  • Skaluj, aby dopasować: wydrukuj cały obraz (95% jeśli potrzebujesz marginesu, by wpiąć pliki do swojego indywidualnego planera).
  • Baw się dobrze, planując swoje codzienne zadania!

BAW SIĘ KOLORAMI

Stwórz swój planer idealny miksując kolory, które lubisz. Bananowa środa, malinowy lipiec, chabrowa lista celów. Miksuj do woli, dopasowując kolory do swoich upodobań!

Wszystkie dostępne planery są graficznie spójne, co daje możliwość stworzenia własnego idealnego notatnika!

Co według Ciebie pasuje jeszcze do Twojego pudrowego organizera?

Pamiętaj!

Wszelkie materiały udostępniane na mindcoaching.pl są chronione prawami autorskimi. Powyższe pliki planera są tylko do użytku osobistego. Nie możesz ich odsprzedawać, modyfikować, ani wykorzystywać komercyjnie.

AKTUALIZUJ SWÓJ PLANER!

Nie przegap najnowszych kart! 

Zostaw swój mail, a powiadomimy Cię o wszystkich nowych materiałach dostępnych do pobrania.

Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych w postaci newslettera pocztą elektroniczną od mindcoaching.pl Przysługuje Ci prawo do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika w treści newslettera. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

ZOBACZ TAKŻE

Leave a Reply